Czekamy
na kontakt
Zapraszamy
serdecznie
CENTRUM STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ I IMPLANTOLOGII PANACEUM SULIBORSCY

KONTAKT

PANACEUM SULIBORSCY


Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii
prof. dr hab. Stanisław Suliborski
dr n. med. Beata Ostrowska-Suliborska


ul. Piotrkowska 114
90-006 Łódź


TELEFON:tel.: (42) 632 17 83 tel.: (42) 632 18 65

Ochrona danych osobowych

Kontaktując się z nami telefonicznie, możecie Państwo zostać poproszeni o podanie swoich danych osobowych, np. w celu umówienia wizyty. Swoje dane osobowe możecie Państwo podać także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Prosimy w związku z tym o uprzednie zapoznanie się z INFORMACJAMI (RODO) na temat przetwarzania danych osobowych przez PANACEUM SULIBORSCY.

Jeżeli korzystacie Państwo z poczty w celu umówienia wizyty i podajecie informacje o problemie zdrowotnym, we wstępie wiadomości prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Panaceum Suliborscy moich danych o stanie zdrowia (w postaci informacji o problemie zdrowotnym mającym stanowić przedmiot wizyty) w celu umówienia wizyty.”

Jak do nas trafić?

Po wejściu w bramę przy ul. Piotrkowskiej 114 w Łodzi prosimy przejść prosto jeszcze ok. 50 metrów. Drzwi do naszego Centrum znajdują się po lewej stronie wewnętrznego dziedzińca. Jeszcze tylko kilka schodków i cel osiągnięty. Z przyjemnością przywitamy Państwa w naszych progach.

picture
picture
picture

ZAPRASZAMY


Od 1992 r. działamy w samym centrum historyczej Łodzi. Przyjmujemy i zapraszamy Pacjentów z naszego miasta, okolic, całego kraju i zagranicy. Wiele osób już zna to miejsce, ale dla wielu może być to dopiero nowe odkrycie. Decyzje i wybory warunkują efekt. Nasz adres już Państwo znają - Piotrkowska 114. Lub wystarczy zadzwonić.

ŁÓDŹ, PIOTRKOWSKA 114

OFERTA

Proponujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne zgodne z najlepszymi standardami i wiedzą. Nasza gruntowna znajomość tematu pozwala rzeczowo określić zakres i sposób leczenia. Zapraszamy na konsultacje.
więcej

ZESPÓŁ

Jesteśmy zgranym zespołem fachowców. Cały nasz doskonale przygotowany i kompetentny personel jest w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. Nasi Pacjenci są pod dobrą i troskliwą opieką.
więcej

KONTAKT

Mieścimy się w samym sercu pięknej Łodzi, przy jednej z najbardziej znanych i lubianych ulic - Piotrkowskiej 114. W tym niezwykłym miejscu przenika się tradycja i nowoczesność. Nie jest trudno nas znaleźć.
więcej

"ZDROWIE CHOREGO NAJWYŻSZYM PRAWEM."

- Hipokrates -

panaceumsuliborscy
PANACEUM SULIBORSCY, ul. Piotrkowska 114, 90 - 006 Łódź, rejestracja@panaceumsuliborscy.pl
TEL.: (42) 632 17 83, (42) 632 18 65
© Copyright by Panaceum Suliborscy | impasto.com.pl