Nasza
oferta?
Minimum interwencji
- Maximum korzyści
CENTRUM STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ I IMPLANTOLOGII PANACEUM SULIBORSCY

OFERTA

Naszym Pacjentom oferujemy bardzo szeroki zakres usług z dziedziny stomatologii. Dysponujemy ogromnymi zasobami wiedzy i doświadczenia. Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt i spełniają wszystkie możliwe, najwyższe standardy. Jesteśmy przygotowani na trudne przypadki, u nas Państwo znajdą pomoc. Estetyka jest również bardzo ważna, dlatego o swój piękny uśmiech mogą być Państwo spokojni.

Dysponujemy sprzętem do komputerowej wizualizacji i rekonstrukcji, a nasz zespół kompetentnych specjalistów potrafi w pełni go wykorzystać. Będąc naukowymi prekursorami w dziedzinie stomatologii stale konsultujemy się i konfrontujemy z innymi lekarzami z całego świata. To daje Państwu pewność, że wykorzystywane przez nas metody są najlepsze z możliwych.

Jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie rozwiązać większość Państwa stomatologicznych problemów, ale najpierw musimy je poznać. Zapraszamy na bezstresowe konsultacje, w czasie których będziemy mogli określić wspólnie zakres i możliwości przeprowadzenia leczenia.

picture
picture
picture

W naszej praktyce stosujemy metodę MINI-MAX.

Oznacza to w uproszczeniu Minimum interwencji - Maximum korzyści. Jest to zasada leczenia opracowana przez Prof. dr hab. Stanisława Suliborskiego. MINI-MAX to taki dobór metod leczniczych i materiałów, aby interwencje w tkanki ustroju, a zwłaszcza tkanki zęba były jak najmniejsze, a uzyskany efekt leczniczy najlepszy z możliwych. MINI-MAX to zasada, która sprawdziła się przez wiele lat naszej działalności.


ZAKRES USŁUG

Przez lata doświadczeń sprecyzowaliśmy w naszej praktyce główne profile leczenia.
Proponujemy Państwu całościową diagnozę i kompleksowe leczenie.

Leczenie doraźne, bez głębokiej analizy przyczyn problemów nie przynosi długotrwałych efektów. Zwiększa ryzyko dalszych powikłań, zmniejsza szanse na mniej inwazyjne zlikwidowanie powodu złej sytuacji i zazwyczaj daje jedynie tymczasowy efekt.

KOMPLEKSOWOŚĆ W NASZYM CENTRUM TO:

 • Estetyczna korekta uśmiechu
 • Leczenie patologicznie startych zębów
 • Leczenie protetyczne wad zgryzu
 • Analiza i leczenie obniżonej wysokości zwarcia
 • Leczenie implantologiczne braków zębowych
 • Leczenie chorób przyzębia
 • Leczenie kanałowe zębów/ endodoncja mikroskopowa
 • Leczenie i profilaktyka próchnicy zębów
 • Leczenie protetyczne braków zębowych – uzupełnienia stałe i ruchome
 • Stosowanie tomografii cyfrowej do diagnostyki i planowania leczenia
 • Odbudowy ceramiczne CAD-CAM projektowane i wytwarzane na jednej wizycie

WYSOKIE STANDARDY

Wszystkie proponowane zabiegi w ramach leczenia przeprowadzamy w sposób bezbolesny, z ogromną troską o komfort pacjenta rozumiejąc, że mogą być powodem stresu. Zapewniamy, że stosowane przez nas techniki i technologie pomagają się go pozbyć.Dokładamy wszelkich starań aby zachować trwałość rekonstrukcji na wiele lat z zachowaniem zdrowia jamy ustnej. Jednakże współpraca pacjenta w postaci okresowych kontroli jest niezbędna.

picture
picture
picture

W naszych gabinetach panuje rodzinna atmosfera, podajemy na życzenie dobrą kawę, a wizyty umawiane są na konkretne godziny - szanujemy czas naszych Pacjentów.

CENNIK


PACJENT W NASZYM CENTRUM UWAGI

OFERTA

Proponujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne zgodne z najlepszymi standardami i wiedzą. Nasza gruntowna znajomość tematu pozwala rzeczowo określić zakres i sposób leczenia. Zapraszamy na konsultacje.
więcej

ZESPÓŁ

Jesteśmy zgranym zespołem fachowców. Cały nasz doskonale przygotowany i kompetentny personel jest w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. Nasi Pacjenci są pod dobrą i troskliwą opieką.
więcej

KONTAKT

Mieścimy się w samym sercu pięknej Łodzi, przy jednej z najbardziej znanych i lubianych ulic - Piotrkowskiej 114. W tym niezwykłym miejscu przenika się tradycja i nowoczesność. Nie jest trudno nas znaleźć.
więcej

"ZDROWIE CHOREGO NAJWYŻSZYM PRAWEM."

- Hipokrates -

panaceumsuliborscy
PANACEUM SULIBORSCY, ul. Piotrkowska 114, 90 - 006 Łódź, rejestracja@panaceumsuliborscy.pl
TEL.: (42) 632 17 83, (42) 632 18 65
© Copyright by Panaceum Suliborscy | impasto.com.pl